Lazer Nivo


Lazer hizalamada en iyi performans GPI GP-888H çizgi lazer cihazıdır. Şimdi kot alma, hizalama, teraziye alma işlemleri çok daha kolay. Elektronik düzeçlemeli GPI GP-888H Lazer Terazi işinizi kolaylaştıracak birçok özelliğe sahip. Sadece açma tuşuna basın kendi kendini teraziye alsın. V tuşuna basarak dikey çizgileri, H tuşuna basarak 360 derece yatay çizgileri açın. Sadece 10 saniyede lazer terazi hazır. Alçı tavan işlerinde çok hızlı kot alabilirsiniz. Bölme duvar, yer döşemeleri işlerinde; tavanda hat taşımada Elektronik Lazer Terazi GPI GP-888H konusunda en iyisidir. Lazer terazi hizalamada en hızlı ve en hassas cihazdır.

 

Servis hizmeti verdiğimiz Lazer Terazi Cihazları : Geofennel lazer nivo, Stanley lazer, Bosch çizgi lazer, Stabila çizgi lazer, Dewalt lazer, Datum lazer, Leica lazer nivo, Agatec lazer, LX441DT çizgi lazer, Laserliner lazer, Plslaser, Mikrofyn laser, LX442 DT Lazer, 441 lazer nivo, 442 çizgi lazer, Rotasyon lazer nivo, Topcon lazer, Sokkia lazer, Fukuda çizgi lazer nivo, Beş nokta lazer, Artı lazer cihazlarına servis hizmeti vermekteyiz. Tüm çizgi lazer cihazlarının garantili olarak tamiri, kalibrasyonu ve ayarları yapılmaktadır.

Çizgi Lazer Hizalama Kullanımıyla ve Çizgi Lazer Hizalama Fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi için lütfen çekinmeden arayınız. Lazer Terazi Fiyatları, Lazer Terazi Kullanımı.

Lazerli çizgi teraziler hortum terazilerinin ve su terazilerinin yerini almışlardır.
Lazer Teraziler yatay ve dikeyde cephede gözle görülen çizgi lazer, artı lazer oluştururlar. Özellikle alçı tavan uygulamalarında dört dikey çizgi yapan ürünler çok kullanışlıdır.

Lazer Terazi, Hortum Terazisi, Çizgi Lazer Hizalama, Lazerli Su Terazisi, Lazer Nivo, Crossline Lazer.

Lazer Nivo : Rotasyon lazer nivolar elektronik terazilemeli olup, baş kısmı dönerek etrafına lazer ışığı yayarlar. Lazerli nivoların kullanımı son derece kolaydır. Yatay ve dikey biçimde çalışabilen elektronik düzeçlemeli, hassas, çok özellikli lazer terazi cihazlarıdır.
 


 

Lazer Nivo
Lazer Nivo Fiyatları Kampanyalar
Set Fiyatı: Lütfen Arayın 
Set Fiyatı: Lütfen Arayın 
Set Fiyatı: Lütfen Arayın 
Yeşil Rotasyon Lazer
Alman Teknolojisi Yeşil Rotasyon Lazer
Nedo ECO600 HV Yeşil Lazer

Nedo ECO600 HV Yeşil Lazer

Tam Otomatik Yatay ve Düşey
Çanta Set Fiyatı

8.900 TL + KDV
 

Leica Total Station
Flexline TS02 Power Leica Total Station Flexline TS02 Power
USB Bellek ile aktarım
Reflektörsüz ölçüm 400 metre
Full Alfa nümerik klavye
Tetik tuşu
Windows CE 5.0 Core işletim
 
Leica Lazermetre

Leica Disto D2,D3a,D3aBT,D5,D8
Rekabetçi Fiyatlar

Setl Nivo'da İndirim
Setl Nivo

SETL Nivo
Nivo Sehpası + Mira 5m
BVQI Kalite Belgeli