GPS 900

gpsKüçük bütçeyle büyük hedefler;
Yeni Leica GPS 900, Leica Geosystems'in kanıtlanmış GPS teknolojisini kullanır. Leica RX 900c renkli ekran kontrol ünitesi ve jalon üstü Leica ATX900 GG GNSS antenden oluşan GPS 900, RTK gezici tek kişilik aplikasyon ve topoğrafik işler için idealdir.

 

Esnek, kullanımı kolay onboard yazılımıyla Leica GPS900, inşaat ve drenaj işleri, güzergah aplikasyonu, topoğrafik ve son durum ölçümleri gibi, pek çok iş için ideal çözümü sunar. Tek kişinin kendi başına GPS900'ü kurması ve kullanması oldukça kolaydır.

 

 

 

 

 

BAZ / KONTROL HATTI

 Hat ve kurplara (yay) göre aplikasyon ve kontrol. Ofsetleri ve yükseklikleri girin. Kontrol / Referans hatları, harita görüntüsü kullanılarak belirlenebilir. Yapılar, drenaj, inşaatlar, lokal yol çalışmaları vb. için idealdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
APLİKASYON
Aplikasyon programı ile, koordinatı belli noktaları ve dijital arazi modelleri kullanarak aplikasyon yapabilirsiniz. (DTM).Harita ekranında, noktaların görüntüsünü, grafik ekrandan takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 TOPOĞRAFİK ÖLÇÜM (ALIM) 

Noktaları kodlu ya da kodsuz olarak kaydedip, alım yapabilirsiniz. Ayarlarınızı yapın ve noktları otomatik ölçün. Ölçümleri geniş grafik ekrandan izleyin. Detay alım için Ölçüm programını kullanın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GÜZERGAH 

RoadRunner (Yol programı) seçeneği kullanılarak, 3B güzergaha göre aplikasyon yapın. Noktalar herhangi bir km veya ofsette aplike edilebilir. Yol projenizi 3B olarak cihaza yükleyin. Herhangi bir geometrik element kombinasyonu ile çalışın.

 

 

 

KULLANIMI KOLAY
Leica GPS 900'ün kullanımı kolaydır. GPS 900 gezicisi oldukça hafiftir ve operatörün yorgunluğunu azaltacak biçimde tasarlanmıştır. Grafiksel onboard yazılımı 1/4 VGA dokunmatik ekran kullanılarak kolaylıkla çalıştırılabilir. İmport ve export işlevselliği cihazın Leica TPS 400, Leica TPS 800 ve Sistem 1200 TPS ve GPS ile uyumlu çalışmasına olanak sağlar.

 

GNSS Teknolojisi Artık ultra doğruluklu hem GPS hem de GLONASS'ı destekleyen GNSS (Küresel Navigasyon Uydu Sistemi) ölçüm motoru ile yanlızca GPS'ten %100'e kadar daha fazla uydudan faydalanabilirsiniz.

 

Leica SmartRTK (Akıllı RTK) : Her zaman odak noktası GNSS Referans istasyonu şebekeleri kullanıcıları, sonuçlarının komple şebeke boyunca tutarlı olmasını beklerler, fakat sıklıkla şunun farkında değildirler;fiilen hesaplanan referans istasyonları tutarlılıkla uyuşur. Yalnızca Leica Geosystems akıllı SmartRTK ile komple GNSS sisteminizden en iyi performansı elde ettiğinizden emin olabilirsiniz. Yeni RTCM 3.1 uluslararası standart bile artık sonuçların tutarlı ve şebekedeki her yerden izlenebilir olmasını sağlamak için Leica Geosystems tarafından tasarlanan doğrulama verisine sahiptir, ve yeni atmosferik decorrelatörteknolojisi tüm şebekelerde doğrulama verisinden bağımsız olarak tam ve doğru pozisyonlama sağlar.

 

 

Ekibiniz farklı diller konuşabiliyor mu? Bizimki konuşuyor! Leica GPS 900 çoklu dil seçeneği ile sınıfında tek ve eşsiz cihazdır. Bu da kullanıcının tercih ettiği dili seçmesine imkan sağlar.

 

Direct.dxf Direct.dxf fonksiyonelliği ile veriler cihazdan doğrudan "dxf" formatında okunabilir ve bilgisayardaki AutoCAD'e başka hiçbir adıma gerek kalmaksızın aktarılabilir. Koordinatlar ve nokta numaraları farklı katmanlarda saklanabilir.

Yeşil Rotasyon Lazer
Alman Teknolojisi Yeşil Rotasyon Lazer
Nedo ECO600 HV Yeşil Lazer

Nedo ECO600 HV Yeşil Lazer

Tam Otomatik Yatay ve Düşey
Çanta Set Fiyatı

8.900 TL + KDV
 

Leica Total Station
Flexline TS02 Power Leica Total Station Flexline TS02 Power
USB Bellek ile aktarım
Reflektörsüz ölçüm 400 metre
Full Alfa nümerik klavye
Tetik tuşu
Windows CE 5.0 Core işletim
 
Leica Lazermetre

Leica Disto D2,D3a,D3aBT,D5,D8
Rekabetçi Fiyatlar

Setl Nivo'da İndirim
Setl Nivo

SETL Nivo
Nivo Sehpası + Mira 5m
BVQI Kalite Belgeli